Notifications

خدمات آزمایشگاهی به مشتریان تحت وب


قابل توجه مشتریان محترم مرکز تحقیقات فرآوری مواد معدنی ایران ، با توجه به راه اندازی نرم افزار خدمات آزمایشگاهی تحت وب ILIMS در صورت نیاز به استفاده از امکانات این نرم افزار شامل صورت حساب درخواست ها، روند کار و دریافت الکترونیکی گزارش آزمون، درخواست رسمی خود را برای مرکز اعلام دارند. ضروریست به منظور دریافت نام کاربری و کلمه عبور شرکت های حقوقی درخواست خود را در سر برگ رسمی به همراه مهر و امضا و نحوه دریافت اعلام دارند. برای مشتریان حقیقی ارایه درخواست رسمی به همراه کپی کارت ملی لازم می باشد.


طرح تکریم مشتریان


مرکز تحقیقات فرآوری مواد معدنی ایران، با هدف افزایش رضایت مندی مشتریان و ارتقای کیفیت خدمات، موارد زیر را در سال جاری تحت عنوان طرح تکریم مشتریان در سایت خود، برقرار نموده است:
1- راه اندازی سامانه نرم افزاری ilims تحت Web که شامل بخش های مختلفی همچون اطلاعات پایه، عملیات روزانه، داشبرد مدیریتی، ثبت درخواستها، صدور فاکتور، پیگیری وضعیت نمونه، گزارشگیری های مختلف، استاندارد ISO/IEC 17025، آرشیو اسناد و ... می باشد.
2- راه اندازی دفتر پذیرش تهران واقع در خیابان ولی عصر
3- امکان دریافت آنلاین نتایج تحت Web برای مشتریان
4- ایجاد کانال ارتباطی از طریق فضای مجازی جهت اطلاع رسانی سریع و کامل به مشتریان
5- امکان نظرسنجی به خدمات مرکز تحت Web برای مشتریان
6- استقرار تیم فنی جهت پاسخگویی دقیق به نیازهای مشتریان
7- استقرار فضای مناسب پذیرش در جانمایی ورودی مرکز


پذیرش نمونه


با توجه به اهميت نمونه هاي ارسالي از جانب مشتريان مركز و همچنين شرايط نگهداري و پايداري نمونه ها و به منظور جلوگيري از خراب شدن آنها، خواهشمند است از تاريخ1395/1/28 نسبت به مشخص نمودن وضعيت پرداخت جهت تسهيل در انجام آزمون حداكثر ظرف مدت 5 روز از دريافت پيش فاكتور اقدام نمائيد، در غير اين صورت بعد از گذشتن تاريخ اعلامي نمونه ها به درخواست كننده عودت داده مي شود.
لازم به ذكر است با توجه به حجم بالاي نمونه ها در آزمايشگاه و با در نظر گرفتن حداقل زمان انجام آزمون به مدت 15 روز كاري، خواهشمند است نسبت به پرداخت اقدام لازم صورت پذيرد.
بديهي است در صورت خرابي نمونه ها مسئوليتي متوجه اين مركز نمي باشد.

Projects

فلوتاسیون

Avatar
بیشتر بخوانیم

فلوتاسیون

Avatar
بیشتر بخوانیم

جدایش مغناطیسی

Avatar
بیشتر بخوانیم

فلوتاسیون

Avatar
بیشتر بخوانیم

فلوتاسیون

Avatar
بیشتر بخوانیم

میز لرزان

Avatar
بیشتر بخوانیم

آسیا کنی

Avatar
بیشتر بخوانیم

لیچینگ

Avatar
بیشتر بخوانیم
News

بازدید یک شرکت بزرگ تحقیقاتی چین از مرکز تحقيقات فرآوري مواد معدني

یک شرکت بزرگ تحقیقاتی چین از مرکز تحقيقات فرآوري مواد معدني ایران بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومي سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران، پرفسور «هو» مدیر عامل موسسه تحقیقاتی مین متالز چین (Minmetals) از مركز تحقيقات فرآوري مواد معدني ايران با حضور در مرکز تحقیقات فرآوری مواد معدنی ایران، از بخش های مختلف این مرکز بازدید کرد.
غلامرضا ملا طاهری، سرپرست مرکز تحقيقات فرآوري مواد معدني ایران در جریان بازدید شرکت مذکور، ضمن ارائه تجارب و توانمندی های مركز و سوابق فعاليت هاي انجام شده و برنامه هاي آتي، این بازدید را شروع مشترک همکاری های تحقیقاتی در بخش معدن و صنایع معدنی بر شمرد و گفت: این مرکز به عنوان یکی از 5 مرکز تحقیقاتی جهان در زمینه فرآوری مواد معدنی، آماده همکاری با شرکت مین متالز است و می تواند بستری برای اجرای همکاری های دوجانبه باشد.
خواستار تجهیز مرکز تحقيقات فرآوري مواد معدني به یک واحد خط فرآوری موبایل از طرف چینی شد.
در این بازدید، تجارب و توانمندی های موجود با هدف آشنايي شرکت مین متالز با قابليت ها و امكانات آن مرکز و فراهم سازی شرایط برای همكاري هاي مشترك آتي ارائه شد.
پایه گذار فناوری نوین تولید اسید فسفریک از ذخایر کم عیار و مدیر عامل شرکت «وینسنت کو» از مركز تحقيقات فرآوري مواد معدني ايران بازديد به عمل آوردند.
طرف چینی گزارشي از زمينه هاي كاري و فعاليت هاي موسسه تحقیقاتی مین متالز اشاره كرد.
تاسیس شرکت مین متالز در سال 1950 بوده و اکنون در بخش اکتشاف، استخراج، ذوب، فرآوری فناوری، متالورژی و تجارت مواد معدنی فعال است. دفتر مرکزی آن در پکن مستقر شده با برخورداری از 177 هزار نفر کارمند و 7 دفتر داخلی و خارجی در 34 کشور جهان فعالیت دارد. سود سهام این شرکت در سال 2014 بیش از 322 هزار و 757 میلیارد یوان بوده است که در میان 500 شرکت بزرگ ثروتمند جهانی، رتبه 198 و در میان شرکت های فلزی، رتبه 4 را به خود اختصاص داده است.


فناوری روز به کمک معادن کوچک می آید

مدیر آموزش، پژوهش و فناوری ایمیدرو از رونمایی نخستین واحد سیار فرآوری مواد معدنی (ساخته شده در مرکز تحقیقات فرآوری مواد معدنی ایران) در شهریورماه امسال خبر داد.
به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران، شمس الدین سیاسی راد با بیان این مطلب و با اشاره به اینکه ایمیدرو توانمندسازی بخش خصوصی را به عنوان یکی از وظایف خود دنبال می کند، اظهار داشت: برای این منظور، ایمیدرو برنامه توسعه فناوری ساخت واحدهای سیار فرآوری مواد معدنی با استفاده از فناوری های روز برای معادن کوچک و متوسط را که به دلیل نداشتن توجیه اقتصادی، امکان احداث کارخانه ثابت در آنها وجود ندارد، در دستور کار قرار داده است.
وی افزود: از سال گذشته، ایمیدرو طراحی و ساخت نخستین واحد کامل فرآوری سیار به روش جدایش ثقلی را در دستور کار خود قرار داده است. ظرفیت ورودی این واحد، 10 تن بر ساعت بوده و در مرکز تحقیقات فرآوری مواد معدنی ایران، طراحی و ساخته شده است. همچنین، مقدمات ساخت واحد کامل فرآوری سیار دوم به روش فلوتاسیون برای معادن فلزی از قبیل سرب و روی و مس پیش بینی شده و طی سال جاری در مرکز تحقیقات فرآوری مواد معدنی ایران طراحی و ساخته خواهد شد.
سیاسی راد با بیان اینکه ایمیدرو فعال سازی ظرفیت های قانون معافیت حقوق دولتی معادن در پژوهش های کاربردی منعقد شده با دانشگاه‌ها را پیگیری می کند، گفت: بر این اساس، معادنی که با دانشگاه های دارای دانشجویان تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد و دکتری) قرارداد پژوهشی کاربردی منعقد کنند، سالانه تا سقف 10درصد معادل 50 میلیارد ریال از پرداخت حقوق دولتی معاف خواهند شد.


خیز مرکز تحقیقات فرآوری مواد معدنی برای فرآوری عناصر نادر خاکی در 2 حوزه جدید

سرپرست مرکز تحقیقات فرآوری مواد معدنی ایران از خیز این مرکز برای فرآوری عناصر نادر خاکی منطبق بر دستاوردهای جدید اکتشافی طرح عناصر نادر در حوزه های سنگان و ایران مرکزی خبر داد.
به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران، غلامرضا ملاطاهری با بیان این مطلب اظهار داشت: ایمیدرو با توجه به نیاز روز افزون به عناصر نادر خاکی در صنایع کشور،‌ در سال 93 طرح عناصر نادر خاکی را به طور جدی به اجرا گذاشت و در سال 94، پروژه فرآوری عناصر نادر خاکی را در منطقه ایران مرکزی به دلیل وجود ذخایر مناسب این عناصر، در مقیاس آزمایشگاهی آغاز کرد.
وی ادامه داد: این مرکز با بهره گیری از نیروی انسانی متخصص و امکانات و تجهیزات پیشرفته، دستیابی به دانش فنی فرآوری عناصر نادر خاکی را در دستور کار قرار داد که نتیجه آن، دستیابی به شمش میش میتال (حاوی 4 عنصر نادر خاکی شامل سریم، لانتانیوم، نئودینیوم و ایتریم) بود که در اسفند 94 با حضور رئیس هیات عامل ایمیدرو و معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری و رئیس سازمان انرژی اتمی رونمایی شد.
سرپرست مرکز تحقیقات فرآوری مواد معدنی ایران با اشاره به فعالیت های توسعه ای این مرکز در حوزه عناصر نادر خاکی تصریح کرد: طرح انجام تست های نیمه صنعتی برای استحصال کادمیوم و روی از فیلتر کیک های موجود در کشور و شناسایی و امکان سنجی فنی استحصال تیتانیوم و عناصر نادر خاکی از گِل قرمز کارخانه بوکسیت جاجرم در مقیاس آزمایشگاهی، از جمله برنامه های پیش روی این مرکز است.
ملاطاهری به فعالیت های در حال اجرای مرکز تحقیقات فرآوری مواد معدنی ایران اشاره کرد و گفت: توسعه فناوری واحدهای سیار فرآوری در معادن کوچک به روش فلوتاسیون،‌ انجام آزمایشات شیمی، کانی شناسی و فرآوری نمونه های اکتشافی و نیز طراحی و ساخت تیکنرهای خمیری در مقیاس بنچ و پایلوت، از جمله فعالیت های در حال اجرای این مرکز است.
وی ادامه داد: ارزیابی زیست محیطی استفاده از گزنتات ها در فرآیند فلوتاسیون کانی های معدنی و مطالعات فرآوری نمونه های اکسیدی سرب و روی مجتمع مهدی آباد و همچنین، مطالعات فرآوری قیر طبیعی استان کرمانشاه، از دیگر فعالیت های در حال اجرای مرکز تحقیقات فرآوری مواد معدنی ایران است.
سرپرست مرکز تحقیقات فرآوری مواد معدنی ایران با بیان اینکه طی سال جاری 3 تفاهم نامه با شرکت های خارجی برای توسعه همکاری های علمی و تحقیقاتی انجام شده،‌ گفت: امضای تفاهم نامه همکاری با شرکت مینتک آفریقای جنوبی، امضای تفاهم نامه همکاری با سازمان زمین شناسی فنلاند و امضای تفاهم نامه همکاری با موسسه تحقیقاتی BGRIMM چین صورت گرفت و فرصت همکاری های بین المللی را برای این مرکز فراهم ساخت.
وی ادامه داد: در سال 95 نیز اقدامات مهم دیگری نظیر مطالعه آلاینده های زیست محیطی و تهیه بانک اطلاعاتی و نرم افزار محیط زیست، انجام تحقیقات و خدمات فرآوری و آنالیز آزمایشگاهی طلای زرشوران و نیز آنالیز بیش از ٧٠ هزار نمونه به انجام رسید.

نشانی دفتر نمایندگی پذیرش نمونه مرکز تحقیقات فرآوری مواد معدنی ایران:
تهران - بالاتر از میدان ولیعصر - ساختمان فولاد - برج شمالی - اتاق شماره 410
تلفن : 84812135-021
ایمیل : info@imprc.ir

نشانی :
کیلومتر 9 اتوبان کرج قزوین - جنب کارخانه سوپا -انتهای بلوار کاوش - شهرک تحقیقاتی کاوش - مرکز تحقیقاتی فرآوری مواد معدنی ایران
تلفن : 70-92108361-026
ایمیل : info@imprc.ir