$(document).ready(function() { var url = document.URL; })
    /  5
رو عنوان : وزیر معادن و زمین شناسی گینه:
عنوان : مركز تحقیقات مواد معدنی، ‌تاثیر بالایی در توسعه معدنی ایران دارد
کد خبر : ۱۸۷۶
تاريخ :
 ۱۳۹۵/۰۴/۲۳ 
ساعت : ۹:۳۷:۲۳

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

وزیر معادن و زمین شناسی گینه :

مرکز تحقیقات مواد معدنی، ‌تاثیر بالایی در توسعه معدنی ایران دارد

وزیر معادن و زمین شناسی گینه کوناکری گفت: مرکز تحقیقات و فرآوری مواد معدنی ایران، تاثیر بالایی در توسعه معدنی ایران دارد .

به گزارش روابط عمومي مرکز تحقیقات فرآوری مواد معدنی ایران  عبدل آیه ماگوسوبا وزیر معادن و زمین شناسی گینه هیات همراه  از مرکز تحقیقات فرآوری مواد معدنی ایران سه شنبه 22/4/ 95 از مرکز بازدید کرد، در ادامه این بازدید ،

در ابتدا مهندس ملا طاهری سرپرست مرکز تحقیقات فرآوری مواد معدنی ایران ضمن خوش آمد گویی به اعم فعالیتها و توانمندی های و همچنین نقش  این مرکز در  بخش معدن اشاره کرد .

 در ادامه : عبدل آیه ماگوسوبا , با ابراز خرسندی از توانمندی های این مرکز اظهار داشت: پیشرفت های ایران در زمینه معدن قابل توجه است و این موفقیت ها اتفاقی نیست و بدون شک وجود مرکز تحقیقات فرآوری مواد معدنی ایران  در این توسعه تاثیر بسزایی داشته است .

وی ادامه داد: با توجه به امکانات و توانمندی های این مرکز، به زودی نخستین گروه تکنسین گینه ای برای آموزش و انجام تحقیقات در حوزه معدن به این مرکز اعزام خواهند شد .

وزیر معادن و زمین شناسی گینه کوناکری در ادامه خواستار فعال تر شدن توسعه روابط فنی بین گینه و ایران در بخش معدن شد .

شمس الدین سیاسی راد، مدیر آموزش، پژوهش و فناوری ایمیدرو در این جلسه با اشاره به اینکه کارشناسان کشورهای عضو سازمان همکاری های اقتصادی (اکو) در دوره های آموزشی مرکز تحقیقات فرآوری مواد معدنی ایران شرکت می کنند، گفت: به زودی نیز کارشناسان معدنی افغانستان به این مرکز اعزام و در دوره های  آموزشی در زمینه اکتشاف، استخراج و فرآوری حضور پیدا خواهند کرد .

وی افزود : آماده توسعه همکاری آموزشی، فنی و تجاری با کشور گینه کوناکری هستیمبازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 

مرکز تحقیقات فراوری مواد معدنی ایران

DOURAN Portal V4.0.0.0

V4.0.0.0