چهارمین دوره ارزیابی مراکز عضو شبکه آزمایشگاهی: رقابت ۲۶۲ آزمایشگاه از ۱۷۴ مرکز

چهارمین دوره ارزیابی مراکز عضو شبکه آزمایشگاهی: رقابت ۲۶۲ آزمایشگاه از ۱۷۴ مرکز

مرکز تحقیقات فرآوری مواد معدنی ایران موفق به کسب جایگاه سوم در رده بندی کلی و جایگاه اول در بین تمامی مراکز دولتی گردید.
 به گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقات فرآوری مواد معدنی ایران ، نتایج چهارمین دوره ارزیابی عملکرد مراکز عضو شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی، با ارزیابی خدمات ارایه شده و فعالیت‌های صورت گرفته توسط مراکز در سال ۱۳۹۶، منتشر شد.

در چهارمین دوره ارزیابی فعالیت آزمایشگاه‌ها، به ترتیب، «مرکز پژوهش متالورژی رازی»، «بنیاد علوم کاربردی رازی» و «مرکز فرآوری مواد معدنی ایران» رتبه‌های اول تا سوم را کسب کرده‌اند.
 این ارزیابی سالانه مراکز عضو قطعی شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی ، بر اساس دستورالعمل این شبکه که برای ایجاد رقابتی سالم و سازنده، به منظور بهبود کیفیت خدمات آزمایشگاهی و افزایش توانمندی علمی آنها تدوین شده‌است می باشد.

عملکرد این مراکز عضو شبکه آزمایشگاهی بر اساس سه شاخص کلان «کارکرد آزمایشگاه»، «مشتری مداری» و «همکاری شبکه‌ای» سنجیده می‌شودکه ۲۶۲ مجموعه آزمایشگاهی درسراسر کشور در این ارزیابی حضور داشتند.

 لازم به یاد اوری است ،اعضای قطعی شبکه آزمایشگاهی در سال ۹۶، بیش از دو میلیون و ۱۸۰ هزار خدمت آزمایشگاهی را به بیش از ۶۸ هزار مشتری شامل پژوهشگران، دانشجویان و صنایع کشور ارایه کرده و درآمدی در حدود ۱،۱۶۳میلیارد ریال داشته‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *