نشست خبری رویداد کرومیت؛ با موضوع معدن/اکتشاف

نشست خبری رویداد کرومیت با موضوع معدن / اکتشاف در ۱۷ مهر ماه در محل دانشگاه علامه طباطبایی برگزار شد .

این نشست با حضور مدیران و همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و وزارت صنعت، معدن و بازرگانی، سازمان فضایی ایران، شرکت صنعتی و معدنی گل گوهر، سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو،) صندوق بیمه سرمایه گذاری و فعالیتهای معدنی امروز برگزار شد .

 لازم به ذکر است ، شتاب دهنده تخصصی «سی‌‌سو‌‌تِک» با همکاری معاونت علمی‌ و فناوری ریاست جمهوری و وزارت صنعت، معدن و تجارت و حمایت سازمان فضایی ایران، مجموعه رویدادهای ایده‌‌گرد را تحت عنوان کرومیت را برگزار خواهد کرد.

در رویداد کرومیت، مسابقه برنامه‌نویسی با محورهای مختلف برگزار خواهد شد و جوایزی شامل ۱۰ میلیون تومان جایزه نقدی، استخدام رسمی‌ و امریه دانش بنیان به همراه سرمایه‌‌گذاری و تضمین خرید به برگزیدگان نهایی اهدا می‌شود.این رویداد به همراه بوت کمپ معدن و اکتشاف از تاریخ ۱۶ مهر الی ۴ آبان ماه با محورهای پهپاد، دورسنجی، طبقه‌بندی و پردازش داده و تصاویر ماهواره‌‌ای، نرم‌‌افزار و حسگر برگزار می‌ شود .

آخرین فرصت ثبت‌‌نام در این رویداد ۱۵ مهرماه است. علاقه‌مندان می‌توانند جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر  به سایت sisootech.com مراجعه و یا با ایمیل info@sisootech.com و شماره تلفن ۰۹۱۲۸۰۸۴۱۲۰ تماس حاصل نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *