مراسم گرامیداشت هفته پژوهش در مرکز تحقیقات فرآوری مواد معدنی ایران

در هفته گرامیداشت پژوهش مراسم یادبود از پیشکسوتان حوزه فرآوری مواد معدنی و تقدیر از پژوهشگران برتر در مرکز تحقیقات فرآوری مواد معدنی ایران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقات فرآوری مواد معدنی ایران این مراسم با حضور اعضا هیات اجرایی و مدیران اسبق مرکز ، مدیران ایمیدرو و همچنین خانوادهای مرحوم دکتر میر محمدی و مهندس آصفی و همچنین تعدادی از پیشکسوتان بخش فرآوری مواد معدنی ، امروز صبح در محل مرکز برگزار شد.

در این مراسم آقای دکتر شمس وهابی و مهندس سیاسی راد با اشاره به پیشینه و ضرورت احداث این مرکز و همچنین مشکلات پشت سر گذاشته و پیش رو، به اهمیت واحد های پژوهشی و همچنین ارتباط نزدیک دانشگاه و صنعت تاکید داشتند و در ادامه یاد و تجلیل از پیشکسوتان فرآوری را به جا آوردند.

در ادامه این مراسم دکتر ملاطاهری مدیر پژوهش و فناوری ایمیدرو نیز به عملکرد پژوهشی ایمیدرو پرداخته و افزود: با افزایش ۴۰ درصدی بودجه پژوهش ایمیدرو ملزم گردیده طبق قانون این بودجه را به دانشگاه ها و مراکز پژوهشی اختصاص دهد.
در ادامه این برنامه دکتر پورکریمی گزارشی از عملکرد ودستاوردهای پژوهشی مرکز و دکتر وفایی مدیر مرکز گزارشی از روند جهانی سرمایه گذاری تحقیق و توسعه ارایه نمودند.
در پایان این مراسم از پیشکسوتان فرآوری و پژوهشگران برتر مرکز تحقیقات فرآوری مواد معدنی ایران به شرح ذیل تقدیر به عمل آمد.

 خانم فروزان ابراهیمی : پروژه پژوهشی روش ارزیابی گزنتاتهـا در فرآوری سرب و روی
 خانم سهیلا آقاجانی : پروژه نمونه های اکتشافی – مطالعات سیالات درگیر
 آقای علی اصغر خداشناس : پروژه پژوهشی نمونه اکتشافی – تولید استاندارد های مرجع
 خانم مریم خسروی : پروژه طراحی و ساخت تیکنر خمیری
 آقای اصغر داوودی : ارایه خدمات فنی و نگهداری تجهیزات های تک
 آقای رضا ساکیان :پروژه پژوهشی طراحی، ساخت و راه اندازی تیکنر خمیری در مقیاس بنچ و پایلوت
 آقای جواد موسوی چم چنگی : پروژه پژوهشی عناصر نادر خاکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *