مراسم گرامیداشت هفته پژوهش در مرکز تحقیقات فرآوری مواد معدنی ایران

در هفته گرامیداشت پژوهش مراسم یادبود از پیشکسوتان حوزه فرآوری مواد معدنی  و تقدیر از پژوهشگران برتر در مرکز تحقیقات فرآوری مواد معدنی ایران برگزار شد

به گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقات فرآوری مواد معدنی ایران این مراسم با حضور اعضا هیات اجرایی و مدیران اسبق مرکز ، مدیران ایمیدرو و همچنین خانوادهای مرحوم دکتر سید شمس الدین وهابی و همچنین تعدادی از پیشکسوتان بخش فرآوری مواد معدنی ، دکتر کلینی و دکتر صدرزاده ، امروز صبح در محل مرکز برگزار شد.

در این مراسم دکتر وفایی به رویکرد ها ، برنامه ها وعملکرد مرکز در چند سال اخیر اشاره داشت و

در ادامه دکتر ملاطاهری نیز به اهمیت قرار دادهایی به ثمر رسیده مرکز و فولاد پرداخته و اظهار داشت پروژه های این چنینی علاوه  بر سود آوری زمینه های گسترده همکاری را ایجاد میکند و همچنین در خصوص جایزه بهروری که در خرداد ۹۹ برگزار می شود اشاره داشت .

در این مراسم آقای دکتر خدایاری   عضو هیات اجرایی مرکز با یاد آوری زحمات دکتر شمس وهابی  به اهداف کلان تاسیس مرکز اشاره کرده وضرورت تغیییر هویت مرکز از شکل امروزی خود به مجموعه ایی که توانمند در تصمیم گیری ها باشد تاکید داشت .

در ادامه این برنامه دکتر غفاری گزارشی از عملکرد ودستاوردهای پژوهشی مرکز ارایه دادند  ،در پایان  این مراسم از پیشکسوتان فرآوری و پژوهشگران برتر مرکز تحقیقات فرآوری مواد معدنی ایران به شرح ذیل تقدیر به عمل آمد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *