در هفتمین جشنواره پژوهش و فناوری صنعت، معدن و تجارت؛ مرکز تحقیقات فرآوری مواد معدنی ایران موفق به کسب لوح تقدیر پژوهش برتر شد

مرکز تحقیقات فرآوری مواد معدنی ایران در هفتمین جشنواره پژوهش و فناوری صنعت، معدن و تجارت، موفق به دریافت لوح تقدیر طرح پژوهشی برتر شد.
به گزارش روابط عمومی مرکز،در هفتمین جشنواره پژوهش و فناوری صنعت، معدن و تجارت در سال ۱۳۹۷ با طرح پژوهشی «ارزیابی زیست محیطی استفاده از گزنتات‌ها در فرآیند فلوتاسیون کانی های معدنی» که در مرکز تحقیقات فرآوری مواد معدنی ایران انجام شده است به عنوان طرح پژوهشی برتر در سطح وزارت صمت انتخاب و امروز در مراسمی لوح تقدیر آن اعطا شد.
این طرح با توجه به اهمیت بررسی آلاینده های زیست محیطی و میزان بالای مصرف این مواد و اثرات مخرب زیست محیطی آن ، تعیین کمی گزنتات ها و ارائه خدمات فنی در زمینه کیفیت گزنتات‌های وارداتی جهت جلوگیری از ورود محصولات نامرغوب در دستور کار مرکز قرار گرفت.
همچنین یکی دیگر از طرح‌های پژوهشی شاخص ایمیدرو که در مرکز تحقیقات فرآوری مواد معدنی ایران ، در سطح ملی نامزد طرح برتر پژوهشی کشور شده است که در هفته آتی پس از اعلام وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اطلاع‌رسانی خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *