اخذ گواهینامه تایید صلاحیت آزمایشگاه بر اساس استاندارد ISO/IEC 17025

مرکز تحقیقات فرآوری مواد معدنی ایران موفق به اخذ گواهینامه تایید صلاحیت آزمایشگاه بر اساس استاندارد ISO/IEC 17025 از مرکز ملی تایید صلاحیت ایران  ( NACI ) سازمان ملی استاندارد ایران شد.

 به گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقات فرآوری مواد معدنی ایران ، گواهینامه تایید صلاحیت آزمایشگاه بر اساس استاندارد ISO/IEC 17025 از مرکز ملی تایید صلاحیت ایران NACI  صادر گردید. این گواهینامه مهمترین مدرک تاییدیه دقت و صحت نتایج آزمون آزمایشگاهی در سطح کشور بوده که  از طریق آن کلیه نتایج این مرکز در سطح کشورقابل ردیابی و تایید صلاحیت می باشد.

لازم به  ذکر است در فرآیند ارزیابی مرکز ملی تایید صلاحیت ایران، مرکز تحقیقات فرآوری مواد معدنی ایران پس از حدود صرف یک سال زمان برای آماده سازی، پیاده سازی و استقرار الزامات سیستمی و فنی خود و بدون کمک مشاور، موفق به آمادگی سیستم جهت انجام فرآیند ممیزی شخص ثالث مرکز ملی تایید صلاحیت ایران شد و سرانجام در جلسه کمیته تایید صلاحیت آزمایشگاه های آزمون/کالیبراسیون در تاریخ ۷/۵/۹۸ با حضور نمایندگان سازمان های دولتی و انجمن های تخصصی در محل “مرکزملی تایید صلاحیت ایران” پس از ارائه مستندات و مدارک سیستمی و فنی این مرکز مطابق با الزامات استاندارد فوق و موارد رفع عدم انطباق،  با صدور گواهینامه برای مرکز تحقیقات فرآوری مواد معدنی ایران موافقت گردید.

همچنین خاطر نشان می سازد که دامنه کاربرد و زمینه فعالیت  این گواهینامه، آزمون های شیمیایی و زیست محیطی بوده که پارامترهای مختلفی را در محصولات کانه آهن، خاک، آب و فیلتر شامل می شود که در پیوست گواهینامه همراه با حدود پذیرش هر پارامتر آمده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *